Warsztaty wykłady z psychologii sportu dla ludzi związanych ze sportem

Prowadzisz ośrodek sportowy i jesteś zainteresowany aby popularyzować psychologię sportu oraz trening mentalny? Prowadzę wykłady / warsztaty z zakresu psychologii sportu oraz treningu mentalnego. Ich tematyka jest dopasowana do grupy docelowej (trenerzy, rodzice, sportowcy) oraz dyscypliny sportowej. Mogą się one odbyć zarówno w miejscu wyznaczonym przez zainteresowaną grupę jak i w neutralnej sali szkoleniowej oraz on-line. Dziś trening mentalny zaczyna stanowić niezbędny element w karierze sportowej i coraz więcej osób zaczyna rozumieć, iż bez niego trudno jest skutecznie rywalizować.

 

Warsztaty z psychologii sportu dla rodziców sportowców

Są to warsztaty adresowane dla osób pragnących zdobyć wiedzę oraz narzędzia, aby skutecznie wspierać dzieci w sporcie. Rodzice wspierający w rozwoju sportowym najmłodszych zawodników często mają wiele wyzwań, dlatego praktyczna wiedza jak i umiejętności psychologiczne stanowią dla nich bardzo praktyczne narzędzia. Dzięki nim będą mogli jeszcze lepiej podążać za potrzebami dziecka, zrozumieć jego wyzwania oraz skutecznie wspierać go w realizacji sportowych wyzwań. Forma warsztatów pozwala na wypracowanie konkretnych rozwiązań.

 

Warsztaty z psychologii sportu dla trenerów

Współczesne metody oraz techniki jakie dziś są stosowane w psychologii sportu stanowią niezbędny element wspierający rozwój sportowców. To dlatego relacja trenera z zawodnikiem oraz jego znajomość tych technik ma duży wpływ na ostateczne wyniki sportowe. Warsztaty dla trenerów mogą dotyczyć komunikacji na linii trener-zawodnik, kształtowaniem mistrzowskiej relacji w sporcie, formułowaniu konstruktywnej informacji zwrotnej, budowaniu pozytywnych relacji z zawodnikami,

 

Chcesz wziąć udział lub jesteś zainteresowany organizacją warsztatów / wykładu?

Wypełnij formularz, napisz wiadomość / mail lub zadzwoń. To wystarczy aby umówić sesję off-line lub on-line. Płatność za sesję może odbyć się gotówką bądź przelewem na konto (w tytule wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz datę sesji).

napisz do mnie


moje zdjecie

Anna Truchlewska

Psycholog sportowy i trener mentalny. Specjalista podejścia Mental Toughness, certyfikowany doradca metody MTQ48. Absolwentka Psychologii ze specjalnością kliniczną na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. W-ce Mistrzyni Polski w tańcu współczesnym w formacjach Show Dance.

więcej o mnie

Szybki kontakt